Applaws Kedi Maması İncelemesi

Applaws Kedi Maması İncelemesi

Applaws Kedi Maması İncelemesi Mükemmel olan yiyeceklerde %37 protein ve %20 yağ buluyoruz. Bize minimum karbonhidrat sağlar ve verilen kediler kesinlikle karbonhidrata ihtiyaç duymayan zorunlu etoburlardır. Diğer markalar proteini sebze ve mısırla şişirir, ancak yiyeceklerin büyük kısmı kurutulmuş tavuk unu ve tavuk kıyması olduğu için burada bu kadar hile yoktur . Harika!

Applaws Kedi Maması İncelemesi Patatesi 3. bileşen olarak buluyoruz , ancak bileşim bunun minimumda tutulduğunu gösteriyor. Bu, kedilere pek fayda sağlamayacaktır, ancak tüm mama tanelerinin onu bağlamak için bir nişastaya ihtiyacı vardır ve patates görmek, buğday gibi alerjen tahıl tanelerinden daha iyidir.

Yemeklerde herhangi bir pislik yok ve yosun/deniz yosunu ve kızılcık gibi daha az öne çıkan bazı içerikleri görmek güzel. Applaws Kedi Maması İncelemesi  Bir başka bonus da , ucuz ürünlerde kullanılan belirsiz kimyasallardan çok daha sağlıklı olacak doğal bir koruyucu olarak biberiye özü kullanmalarıdır .

Genel olarak, bu gerçekten iyi bir kedi mamasıdır ve süpermarketlerimizde hazır olduğunu görmek güzel. Tavsiye edilen.

Applaws Kedi Maması İncelemesi İçerik

Kuru Tavuk Unu (%65), Tavuk Kıyması (%17), Patates, Bira Mayası, Pancar Küspesi, Tavuk Sosu, Somon Yağı, Vitamin ve Mineraller, Kuru Yumurta, Selüloz Bitkisel Lif (%0.03), Sodyum Klorür, Kalsiyum Karbonat, Yosun/Kelp, Kızılcık, DL-Metionin, Potasyum Klorür, Yuka Özü, Narenciye Özü, Biberiye Özü.