Kaliteli kedi ve köpek maması ile dostunuzu koruyun

77903

Kedi ve köpek dostlarınızın sağlığı, tükettikleri mama ile doğru orantılıdır. Bu nedenle can dostlarınızı mutlaka kaliteli mamalarla beslemeniz gerekmektedir. www.hayvanmamalari.com olarak bizler de kedi ve köpek dostlarınızın sağlığına oldukça faydalı olan kaliteli mamaların satışını yapmaktayız.

Hayvan dostlarınızın ihtiyaç duydukları tüm besin maddelerini bir arada bulunduran kaliteli mamalar, lezzetli formülleri ve faydaları ile ön plana çıkmaktadır. İçeriğinde bulunan ekstra vitaminler, düşük yağ oranı ve kaliteli etler ile veterinerlerin de önerdiği kedi ve köpek maması hayvanlarınıza gönül rahatlığı ile verebileceğiniz nitelikte bulunuyor.

Kuzu eti, dana eti, balık eti ve tavuk eti gibi hayvanların temel ihtiyaçlarını sağlayan gıda ürünlerini bulunduran mamaların satışını yaparak, hayvanlarınızı gönül rahatlığı ile beslemenizi sağlıyoruz. Düşük kaliteli mamalar, hayvanlarınızın uzun vadede böbreklerine zarar verebilmekte bu nedenle de hiçbir veteriner tarafından önerilmemektedir. Market maması olarak adlandırılan bu mamalardan uzak durmanız gerekmektedir.