Karakolun Önüne Terk Edilip Polisler Tarafından Sahiplenen Kedinin Mutlu Hikayesi

polislerin-sahiplendigi-kedi-patiliyo-1

Minik bir kedi New York, Brooklyn’deki bir karakolun önüne bırakıldı. Polisler onu sadece bir seferliğine içeri almakla kalmadı, şeflerini ikna ederek onu sahiplenmeyi ve ofislerinde sürekli mırlayan tatlı bir kedi olmasını istedi. Martin artık bir “polis kedi”!

Polis memurları sokakta altı bir aylık kedi buluyor ve sevgi dolu yavruyu geri bırakmak istemiyor

Birkaç ay önce Coney Adası’nda bir sokakta gördükleri bu sahipsiz, dost canlısı tekir kedi polislerin yanına geliyor. Onlar da onunla ilgilenince kedicik saniyeler içerisinde mutluluktan çılgına dönüyor ve onu kucağına alanların kollarına sokuluyor. Hayvansever polisler onun sevgi dolu bir yuva aradığını anlıyor.

Karakoldakilerin onu bir barınağa bırakmaya içi el vermiyor ve farklı bir plan yapıyorlar!

Polisler amirlerine kediyi sahiplenmek istediklerini çünkü onun morallerini yükselttiğini söylüyorlar

Polis memurları amirlerine, kedinin bir eve ihtiyacı olduğunu ve Martin adını verecekleri bu minnoşun onlara gün içinde çok moral verebileceğini anlatarak onu ofisçe sahiplenmek istediklerini anlatıyorlar. Ayrıca Martin, bu polis teşkilatının sevimli bir maskotu olabilir!

Şef William Taylor; “Ben tam bir hayvanseverim ve onlar da bunu biliyorlardı, bu yüzden onu buranın kedisi yapmayı teklif ettiler. Ben de onu çoktan sevmiştim zaten.” diyor.

Amir fikri kabul ediyor ve Martin sokaktan kurtularak onların kedisi oluyor!

Kedinin sahiplenilmesi için en çok dil döken polisin adı Martin olunca, kedicik de aynı ada sahip oluyor ve ofisin baş köşesine kurulmaya başlıyor.

Ofisteki herkes kediciğe destek oluyor…

Ofisteki herkes onun için yardıma hazır; Martin’e yemek, sağlıklı ödül mamaları götürüyor ve aşıları, kısırlaştırılması vs. için onu ara ara veteriner götürüyor. Martin için çeşitli yerlere yemek kapları ve yastıklar bırakıyor ve ona kedi oyuncakları alıyorlar.

Artık bir polis olan kedicik, iş arkadaşlarını denetliyor da…

Martin ofiste dolanmayı ve polisleri denetlemeyi ve tabii kendini sevdirmeyi çok seviyor. Ayrıca en çok Polis Taylor’un ofis sandalyesinde oturarak her sabah onu karşılamaya bayılıyor.

O dünyanın en arkadaş canlısı kedisi!

Polisler onu ne zaman çağırsalar Martin hemen yanlarına geliyor. İş arkadaşları, onun arkadaş canlısı olmalarını çok seviyorlar.