LaVital Kedi Maması İnceleme

LaVital Kedi Maması İnceleme

LaVital Kedi Maması İnceleme Son zamanlarda geçte olsa tanıdığım bu marka, gerçekten kedilerimin severek tükettiği kuru mamalar arasında yer alıyor. İlk etapta nedir ne değildir diye merak ettim. Firma tamamen evcil hayvan dostlarının sağlığına katkıda bulunacak ürün içeriklerinden en kaliteli mamayı üretiyor. Yavru, yetişkin ve yaşlı kedilerin tüketimine uygun olarak %100 doğal malzemelerden üretilen La Vital kuru kedi mamaları, eminim sizin kedinizin de damağında eşsiz bir tat bırakacak.

LaVital Kedi Maması İnceleme La Vital kuru kedi mama çeşitleri: Marka, üretmekte olduğu kuru mama çeşitlerini yavru kedi maması, yetişkin kedi maması ve yaşlı kedi maması olmak üzere 3 ana grupta ele alıyor. Tamamen kedinizin vücut dengesine göre üretilen La Vital kedi mama seçenekleri arasında yavru kediler için Kitten Salmon Formula (somon balıklı tam ve dengeli mama), yetişkin kediler için Maintenance Adult Chicken Formula, Sterilised Adult Lamb Formula, Sterilised Adult Salmon Formula, Sensitive Adult Salmon Formula ve Hairball Adult Lamb Formula, yaşlı kediler için ise Cat Senior Adult Duck Formula (7 yaş üzeri kediler için ördek etli tam ve dengeli mama) seçeneklerine sahiptir.

La Vital Cat Kitten Salmon Somonlu Yavru Kedi Maması 1,5 Kg

Kitten

Salmon Formula

Yavru büyüme dönemindeki (3 hafta-12 ay arası) kediler için somon balıklı tam ve dengeli mama

-Kolay sindirilir

-Bağışılık sistemi koruması

-Büyüme desteği

-GDO içermez

İçerik:  İşlenmiş hayvansal protein, somon balığı unu (%10), pirinç, hayvansal yağ, arpa, mısır gluteni, patates proteini, kurutulmuş pancar posası, balıkyağı (%1), kurutulmuş yumurta ürünler, ketentohumu, frukto-oligosakkaritler (%1), kurutulmuş hindiba posası, kurutulmuş maya, bezelye unu, sodyum fostat, potasyum klorür, yucca schidigera bitkisi.

Analatik Bileşenler: Protein %34, yağ %19, lif %2,8, kül %6,6, kalsiyum %0,95 fosfor %0,85, magnezyum %0,07, Omega 6 %2,2, Omega 3 %0,45, DHA %0,11, EPA %0,11, nem%10