Molly Kedi Maması İnceleme

Molly Kedi Maması İnceleme

Molly kedi maması inceleme , patili dostlarımızın sağlıklı, uzun ömürlü ve mutlu bir yaşam sürmesine destek olan harika çeşitleriyle son zamanların en çok tercih edilen kuru kedi mamaları arasında yer alıyor. “Sağlık, mutluluk bir arada” sloganıyla yola çıkan firma, ürettiği her mama .eşitinde yüksek kaliteli premium hayvansal protein kullanmasıyla biliniyor. Ayrıca firma yetkilileri “hipoalerjenik ve az tahıllı formülü ile sevimli dostlarımız için çok daha hassas ve dengeli” besinler ürettiğini belirtiyor.

Molly kedi maması inceleme Evcil hayvanlarımızın sağlığını iyileştirecek ürünler yaratmaya kendini adamış olan Molly, kedi mamalarına giren her şeyin yüksek kaliteli bir içerik olduğundan emin olmak için her malzemeyi sıkı bir test sürecinden geçiriyor. Her yaştan kedi için birinci sınıf kedi mamalarının yanı sıra biraz daha fazla bakıma ihtiyaç duyan kediler için özel tarifler sunan firma, beslenme uzmanları tarafından özel olarak formüle edilmiş 5 farklı seçeneğe sahip.

Molly’nin kediler için sunduğu geniş mama yelpazesine baktığınızda, farklı kedilere uygun çok çeşitli ürünler yaptıklarını göreceksiniz. Örneğin, sağlıklı yetişkin kediler için hairball control ve shiny hair mamaları üreten firma, aynı zamanda yavru kediler ve yaşlı kediler için, kitten mother ve light sterilised mamaları yapıyor. Bu yazımızda Türkiye’nin 1 numaralı kedi maması markaları arasında yer alan Molly kedi maması çeşitlerini inceledik.

1. Hairball Control: Düşük Tahıllı Hipoalerjenik Tavuklu Yetişkin Kedi Maması

Molly Hairball Control kedi maması, patili dostunuzun kıl yumağı kontrolünü sağlayan özel bir formüle ile profesyonel beslenme uzmanları tarafından formüle edilmiştir. Tüm ırklar için tam ve dengeli beslenme imkanı sunan bu mama, kedinizin günlük beslenme ihitiyacını karşılayan yüksek kaliteli içeriğe sahip.

Özellikle böbrek ve sindirim hassasiyeti dikkate alınarak üretilen Molly kedi maması, hidrolize protein ile besin intoleransını azaltarak kedinizin daha sağlıklı deri ve sindirim sistemine sahip olmasına katkı sağlar. Eğer kedinizde tüy yumaklarına bağlı olarak sindirim bozulması meydana geliyorsa, dengelenmiş besinsel lif içeriğine sahip Molly Hairball Control kedi mamasını kullanabilirsiniz.

İçindekiler: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%39), Baldo Pirinç (%18), Mısır (%11), Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotid Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu (%0,04), Avizeağacı Özütü (%0,04), Kızılcık Tozu (%0,04), Pisilyum (%0,04).